SOUTĚŽ O ŽENÁCH A PRO ŽENY OD OBCHDODNÍ PASÁŽE ROZKVĚT
Běh na podpatcích
Hlavní výhra : letní dovolená
CENY V HODNOTĚ 50.000,- KČ OD PARTNERŮ PASÁŽE ROZKVĚT

MINULÉ ROČNÍKY - II. ROČNÍK

Ve čtvrtek 17. září od 15.30 h vypukl souboj žen a dívek v běhu na podpatcích vyšších než 6 cm v délce 100 m. Vše se odehrálo přímo v centru Brna na nám. Svobody před obchodní pasáží Rozkvět.Závod odstartoval Primátor města Brna pan Roman Onderka.

Vítězkou 2. ročníku, který opět pořádala obchodní pasáž Rozkvět, se stala 24letá studentka tělocviku Masarykovy univerzity, Dana Fickerová.

V soutěži se utkalo celkem 24 soutěžících a finálový závod, do kterého postoupilo 6 soutěžících, se běžel na délku 2x100 m. Vítězka si odnesla zájezd v hodnotě 30 000 korun dle vlastního výběru, který do soutěže věnovala cestovní kancelář Blue style a dále pak poukázky na nákupy v pasáži Rozkvět v hodnotě 10 000 korun a další drobné ceny od partnerů.

Na druhém místě skončila 22letá Alice Zachariášová, která si odnesla poukázky na nákupy v pasáži Rozkvět v hodnotě 5 000 korun a drobné ceny od partnerů. Na třetím místě skončila 18letá Lucie Kučerová, která vyhrála poukázky na nákupy v pasáži Rozkvět v hodnotě 3 000 korun a drobné ceny od partnerů.

Rozkvět

Přihláška

Přihláška

Student Agency

Vinařství Kovács

Primeros

Pdcz Brno

4kolky brno