SOUTĚŽ O ŽENÁCH A PRO ŽENY OD OBCHDODNÍ PASÁŽE ROZKVĚT
Běh na podpatcích
Hlavní výhra : letní dovolená
CENY V HODNOTĚ 50.000,- KČ OD PARTNERŮ PASÁŽE ROZKVĚT

MINULÉ ROČNÍKY - III. ROČNÍK

23. června 2010 proběhl v odpoledních hodinách na brněnském náměstí Svobody Běh na podpatcích vyšších než 6 cm s délkou trasy 100 m. Vítězkou III. ročníku se stala Sabina Meluzínová, druhé místo obsadila Leona Čápková a třetí místo obsadila Michaela Tuháčková. Soutěžící Sabina Meluzínová si odnesla dovolenou na Sardinii a poukazy na nákup v obchodní pasáži Rozkvět v hodnotě 10 000 Kč.

Zároveň byla vyhlášená nová kategorie Dáma běhu na podpatcích, tady ocenění závodnice, která běžela v nejvyšších podpatcích. Toto místo obsadily hned dvě závodnice s úctyhodnými 10,0 cm podpatky Anna Kreutzerová a Nicol Vavřichová.

Letošní ročník byl rozšířen o dvě vedlejší soutěže – Baby fun race, slalom pro odvážné maminky s kočárky a Gumaky fun race pro hbité muže v obřích gumácích.

Děkujeme divákům za skvělou atmosféru a všem soutěžícím za účast a odvahu.

Na setkání s Vámi u IV. ročníku Běhu na podpatcích se těší vaše Obchodní pasáž Rozkvět.

Rozhovor se Sabinou Meluzínovou, loňskou vítězkou

Pro přiblížení akce a celého jejího průběhu jsme využili spolupráce loňské výherkyně, slečny Sabiny Meluzínové, a požádali ji o krátký rozhovor. Doufáme, že Vám její odpovědi pomohou v úspěšném zdolání „Běhu na podpatcích 2011“!

Která část okruhu a proč pro Vás byla nejtěžší?
Z technického hlediska byla určitě nejtěžší zatáčka, kde jsem měla v jedné chvíli pocit, že určitě musím spadnout. Co se týče pocitů, určitě byl nejhorší start, kdy se mi nervozitou šíleně klepala kolena :-). A cíl, ten byl samozřejmě nejkrásnější :-)

Jakou obuv byste, jako vítězka, doporučila ostatním soutěžícím?
Obuv bych určitě doporučila pevnou i přes lýtka, takže kozačky. Taky do nich určitě tlustou ponožku, aby v nich noha nelítala a byla co nejstabilnější.

Jak jste si užila dovolenou na Sardinii a ostatní ceny?
Dovolená byla nejhezčí, jakou jsem kdy zažila, ani se to nedá slovy popsat. Tímto bych moc chtěla poděkovat sponzorům a slečně Kalusové, která se mnou dovolenou vyřizovala a byla opravdu vstřícná. Lístky na Haberu jsem věnovala sestře, které jsem tím udělala obrovskou radost. Poukázky na nákupy v Rozkvětu jsem využila pro svou rodinu a blízké, kdy jsem každému koupila něco pro radost za to, že mi všichni tak moc fandili.

Co byste poradila soutěžícím, které poběží v dalším ročníku?
Soutěžícím bych poradila, aby se snažily vyhrát, ale ne za každou cenu. Chce to sportovní chování, které jsem u některých dívek trošku postrádala. Některé dívky měly obuv, která mi přišla opravdu nebezpečná, např. s volnou patou, toho bych se raději vyvarovala.

Přeji všem soutěžícím moc úspěchů!

My děkujeme slečně Meluzínové za rozhovor a přejeme jí i všem dalším soutěžícím hodně štěstí!