SOUTĚŽ O ŽENÁCH A PRO ŽENY OD OBCHDODNÍ PASÁŽE ROZKVĚT
Běh na podpatcích
Hlavní výhra : letní dovolená
CENY V HODNOTĚ 50.000,- KČ OD PARTNERŮ PASÁŽE ROZKVĚT

MINULÉ ROČNÍKY - IV. ROČNÍK - INFORMACE

Všechny odvážné ženy znovu dostaly příležitost změřit svoje síly 19. května ve IV. ročníku v Běhu na podpatcích, který každý rok pořádá Obchodní pasáž Rozkvět. V parném odpoledni se na náměstí Svobody v Brně utkal boj o zájezd v hodnotě 30 tisíc a nákupy v Pasáži Rozkvět v hodnotě 18 tisíc korun.

Stejně jako loni, i v letošním roce pánové dámám 100 metrovou trať vyzkoušeli v běhu v obřích gumácích Gumáky Fun Race. Poté již následoval souboj dívek starších osmnácti let, které si v podpatcích běžely pro zájezd od CK Blue Style v hodnotě 30 tisíc korun.

Vítězkou se stala 26letá Dana Fickerová z Brna, není bez zajímavosti, že závod vyhrála již podruhé (zvítězila ještě ve II. ročníku závodu). 7,5 centimetrů vysoké podpatky a čas 17,02 sekund jí zajistil první místo a hlavní cenu. Druhé místo obsadila třiceti šestiletá Michaela Tuháčková na sedmicentimetrových podpatcích a třetí místo osmnáctiletá Patricie Surmanová.

Boje se zúčastnilo třicet jedna soutěžících, všechny běžely na podpatku nejnižším 6 cm. Nejvyšší podpatek v soutěži měřil úctyhodných 11 cm!

Také IV. ročník Běhu v podpatcích byl pod záštitou primátora města Brna Romana Onderky. Akce podporuje SOS Dětské vesničky.